قوانین ایکس کش 1. ارائه کلیه خدمات این وب سایت تنها در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و مسئولیت هرگونه سو استفاده از خدمات این سامانه بر عهده کاربر می باشد.

   ایکس کش مدارک و اطلاعات هویتی شما را نزد خود محفوظ نگه می دارد و تنها در صورت ارتکاب به تخلفاتی چون، خرید با کارت سرقتی، استفاده از خدمات سایت در راستای خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران و کلاهبرداری در پاسخ استعلام، در اختیار مراجع قضایی و ذی صلاح می گذارد.

   هرگونه تراکنش در ایکس کش می بایست منطبق با مشخصات کارت پرداخت کننده باشد در ایکس کش  کاربر حق ندارد از کارت یا حساب سایر افراد اقدام به ثبت سفارش نماید و در صورت تخلف مبلغ پرداختی تا زمان درخواست صاحب اصلی کارت با حساب بلوکه خواهد شد.

  مسئولیت درج اطلاعات اشتباه و یا ناقص به هنگام ثبت سفارش بر عهده کاربر می باشد و عدم تطابق مورد درخواستی با نیازمندی کاربر بر عهده فرد سفارش دهنده است.

  کارمزدهای مربوط به کلیه تراکنش ها بر عهده سفارش دهنده می باشد.

  ثبت سفارش و استفاده از خدمات ایکس کش به منزله مطالعه و پذیرفتن کامل شرایط استفاده از خدمات این سامانه می باشد ، این قوانین همواره بروی وب سایت ایکس کش قرار دارند و در صورت تغییر به صورت لحظه ای بروی وب سایت بروزرسانی خواهد شد و در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

  در صورتی که از زمان درج فاکتور شما تا کانفرم شبکه به کیف پول ایکس کش بیشتر از1ساعت و 30 دقیقه بگذرد، فاکتور قطعی نبوده و مجددا با قیمت همان لحظه محاسبه خواهد گردید
 2.  
 3. .قوانین درج شده ممکن است مورد بازبینی قرار گیرند و کاربر لازم است پیش از هربار ثبت سفارش آخرین شرایط و قوانین را مطالعه و در صورت پذیرش آن اقدام به تبادل ارز نماید.

 4. در زمان ارسال ارز موردنظر به آدرس کیف پول ایکس کش ،کاربر موظف است کارمزد ارسال را پرداخت نماید و تعداد نهایی واریز ارزموردنظر با تعداد اعلامی وی مطابقت داشته باشد. مبنای محاسبه جهت واریز به حساب بانکی کاربر،مقدار ارز دریافتی است.

 5. لطفا حتما پس از انجام تراکنش، لینک پرداخت تراکنش را برای ما ارسال نمایید و ارسال نکردن لینک تراکنش به ما به منزله صرف نظر از تراکنش می باشد و ایکس کش هیچگونه مسئولیتی در قبال این مورد ندارد.

  حداکثر زمان واریز وجه 24 ساعت پس از ثبت تراکنش می باشد لذا اگر مشکلی بود، پس از 24 ساعت از طریق چت آنلاین داخل سایت پیگیری نمایید.